Piedalies

Klātienē

Brauc uz pilsētām kopā ar mums, lai šīm vietām dotu Jēzus mīlestību un cerību, ko dod evaņģēlijs. Tādēļ seko līdzi jaunumiem Facebook lapā, kā arī šajā mājaslapā. Ja vēlies saņemt informāciju savā telefonā caur SMS par tuvākajiem pasākumiem, tad uzraksti savu numuru šeit ⇐.

Lūdzot

Mēs ticam lūgšanas spēkam, tāpēc liekam vislielāko uzsvaru tieši uz to. Bez aizlūdzējiem mēs nebūtu tikuši uz priekšu, jo ienaidnieks neguļ. Mēs cenšamies lūgt katru vakaru plkst. 22:00 par nākamo pilsētu.

Transports

Ja tu plāno piedalīties kādā no IR VĒL pasākumiem un tev ir personīgais transports, tad tu vari ar to kalpot, aizvedot kādus citus jauniešus kalpot no savas pilsētas. Mēs zinām, no kurām pilsētām un vietām jaunieši mēdz braukt, tādēļ, ja esi gatavs kalpot, tad aizpildi šo veidlapu ⇐.

Ziedojot

Tā kā vairums, kas kalpo, ir jaunieši, tad lielākā daļa no viņiem nestrādā, jo mācās vai studē. Tas protams ietekmē mūsu finansiālo nodrošinājumu, jo ir jāsedz degvielas izmaksas, telpu (reizēm estrāžu) īre, jānodrošina ēdināšana un daudz kas cits. Neviens no Ir Vēl komandas nesaņem atalgojumu par šo kalpošanu, tādēļ visa nauda aiziet evaņģelizācijas darbā. Tomēr vēl vienu lietu norādīsim jums – vairāk par jūsu finansiālo atbalstu, mēs gribētu redzēt jūs klātienē, izejot kopā ar mums uz ielām, lai evaņģelizētu,  jo mēs nemeklējam jūsu mantu, bet jūs pašus. Rekvizīti ⇐