AIZKRAUKLE 2019

Vai vienkārša un neloģiska rīcības maiņa var nest tādus augļus, kurus vairs jau nevar panest? Var, ja vien šo rīcību liek darīt Dievs! Image result for throwing nets

Jāņa 21:4-6 Rītam austot, Jēzus stāvēja krastā, bet mācekļi nezināja, ka tas ir Jēzus. Tad Jēzus viņiem saka: “Bērni, vai jums ir kas ko ēst?” Tie Viņam atbildēja: “Nav!” Viņš tiem sacīja: “Izmetiet tīklu laivas labajā pusē, tad jūs dabūsit!” Tad tie izmeta tīklu un vairs nevarēja viņu izvilkt aiz zivju daudzuma.

Cauri Bībeles notikumiem redzam, kā lielākās uzvaras ir nākušas nevis no loģiskiem soļiem, bet gan no paklausības Dievam. Atceries Mozus zižļa ielikšana jūrā, Jērikas mūru sagraušanu, Jordānas upes sišanu ar mēteli, miltu iebēršanu indīgā zupā, ar slavēšanas komandu doties karā un visus parējos brīnumus, ko pats cilvēks nekad nebūtu iedomājies darīt, bet Dievs…. Dievs jau zina iznākumu pirms sākuma. Lai nu kāds būtu garīgais stāvoklis Aizkrauklē, tad zinām to, ka vēl ir dvēseles, kas ir jāzvejo cilvēku zvejniekiem, bet Dievam ir padoms – izmetiet tīklu laivas labajā pusē, tad jūs dabūsit! Tad nu centīsimies paklausīt Svētajam Garam un redzēsim tam augļus Aizkrauklē. Ja pazīsti kādus kristiešus Aizkrauklē, tad, lūdzu padodiet ziņu! Evaņģelizācijas norisināsies no 2. līdz 9. martam.

2. MARTS

Plkst. 14:00 Dzirkstele (apmācība evaņģelizācijā (Jaunjelgavas Baptistu draudzē, Rātūža iela 1, Jaunjelgava)
Plkst. 15:30 OUTREACH no Aizkraukles Kultūras nama
Plkst. 18:00 Pielūgsmes vakars (Jaunjelgavas Baptistu draudzē, Rātūža iela 1, Jaunjelgava)

3. MARTS

Plkst. 15:30 OUTREACH no Aizkraukles Kultūras nama

5. MARTS

Plkst. 19:00 OUTREACH no veikals “ELVI”,  Lāčplēša iela 10, Aizkraukle

6. MARTS

PLKST. 19:00 OUTREACH no Maxima X, Gaismas iela 22, Aizkraukle

8. MARTS

PLKST. 19:00 OUTREACH no Aizkraukles tirgus, Gaismas iela

9. MARTS

Plkst. 12:00 Dievkalpojums kristiešiem (Aizkraukles Kultūras namā)
Plkst. 15:00 OUTREACH no Aizkraukles Kultūras nama
Plkst. 18:00 Evaņģelizācijas dievkalpojums (Aizkraukles Kultūras namā)

GRIBU BRAUKT ⇐